fbpx

Dr Deniss Karasjov

hambaarst Deniss Karasjov

Hambaarst Deniss Karasjov

“Väärtustan järjepidevat tööalast arengut”

Rahvusvahelise kogemusega hambaarst

Dr Deniss Karasjov omandas hambaarstikraadi 2017. aastal Peterburi I. P. Pavlovi nimelises Sankt-Peterburi Meditsiiniülikoolis. Oma karjääri alustas dr Karasjov kooli kõrvalt hambaravi erakliinikus töötades ning liikus peale kraadi omandamist edasi Tallinnasse. Täna on ta osa Periodenti pühendunud hambaravimeeskonnast.

“Minu suureks inspiratsiooniks oli minu tädi, kes muuseas ravis ka minu hambaid. Kui nägin tädi tööd tegemas, sain aru, et see on ka minu unistuste amet. Olin siis 7-aastane. Vahepeal tekkis huvi ka arhitektuuri ja kunsti vastu, ent tulevase eriala valiku otsustamise ajal langes minu valik hambaarstiteaduse kasuks,” selgitab dr Karasjov oma teekonda hambaarstiameti juurde ning lisab: “Arvan, et ka meditsiin on omamoodi kunst. Ma pole oma valikus senimaani kordagi kahelnud”.

Jätkusuutlik areng motiveerib ja viib edasi

Dr Karasjov teeb oma tööd alati 100-protsendilise kire ja pühendumusega. Ta on väga kohusetruu ning näeb enese pidevas erialases arengus võtit üha parema hammaste tervise suunas. Periodenti kliinikusse sattus dr Karasjov läbi oma tuttava. “Siinne tiim on väga asjatundlik ning teeb oma tööd suure armastusega. Oluline nüanss on veel see, et kõik hambakliiniku seadmed on kaasaegsed, mis loob omakorda maksimaalselt produktiivse töökeskkonna. Lisaks jagame me kõik ühist arusaama pidevast tööalasest arengust”.

Dr Karasjov on küll hambaarstiteaduse kui terviku entusiast, kuid rõhutatult sümpatiseerib talle endodontia ehk juureravi valdkond. “Olen seda meelt, et parima teenuse ning ravi pakkumiseks peab hambaarst valdama kõike, mis hammastega seotud. Samas paelub mind enim just endodontia ning arendan enda teadmisi ja oskusi enim just antud valdkonnas”.

Iga patsient vajab erilist lähenemist

“Minu jaoks on väga oluline, et kohe visiidi alguses tekiks minu ja patsiendi vahel usaldus. Ma usaldan patsienti ja patsient usaldab mind. See on tõesti oluline nii tööl kui elus.”

“Iga patsient on ainulaadne. Mõni kardab rohkem, mõni nõuab rohkem, teine aga ei tea ise, mida tahab, ja usaldab otsustamise täielikult arstile. Patsientidega suhete loomisel juhindun sellest, et iga patsient vajab erilist lähenemist.”

Tee tööd, mida armastad!

Räägitakse, et kõige õnnelikum on inimene, kelle töö on samaaegselt ka tema hobi. Dr Karasjov võib kinnitada, et tema puhul peab see väide kindlasti paika. “Minu töö on minu hobi. Ma veedan suurema osa oma vabast ajast end arendades ja seniseid teadmisi-oskusi täiendades. Mulle meeldib hambaravi valdkonnas kõik – see pakub mulle esteetilist naudingut. Ma armastan tulemust täiuslikkuseni lihvida ja naudin patsiendi reaktsiooni perfektselt teostatud tööle.”

“Mulle meeldib ka reisida, sest see laiendab mu silmaringi. Mind paeluvad idamaade kultuurid.”

Haridus

2017  – I. P. Pavlovi nimeline Peterburi Meditsiiniülikool, Hambaarstiteadus

Töökogemus

  • 2017-… – hambaarst, kliinikus Periodent Group, Tallinn, Eesti
  • 2017-2018 – hambaarst, kliinikus OÜ EasyDental, Tallinn, Eesti
  • 2014-2017 – hambaravi assistent hambaravi erakliinikus Medall, Peterburi, Venemaa

Erialane kogemus

  • 2014 – lektor rahvusvahelisel üliõpilaste konverentsil “Russian Dental Association”, Peterburi, Venemaa
  • 2016 – lektor rahvusvahelisel üliõpilaste konverentsil “Russian Dental Association”, Kazan, Venemaa
  • 2017 – koht võistlusel Dentsply Maillefer Endodontic Case Contest

Soovid hambaid kontrollida või parandada?