fbpx

Kliinikust

Periodent on parodontoloogia suunaga hambakliinik Tallinnas. Meie töötajate hulgas on nii aastatepikkuse kogemusega hambaarstid ja igemeraviarstid kui ka uusi meetodeid kasutavad noored spetsialistid. 

Kogemustepagasile annab juurde eri valdkondade koondamine ühte kliinikusse. Professionaalse igemeravi kõrval pakume klassikalist hambaravi, proteesimist, igeme- ja suukirurgiat ning hügieeni- ja iluprotseduure. See võimaldab probleemide lahendamisel jooksvalt kaasata eri valdkondade arste ja läheneda patsiendi heaolule interdistsiplinaarselt.

Koostame iga patsiendi jaoks isikliku raviplaani, mis lähtub tema konkreetsetest vajadustest. Meie töötajatel on ülevaade patsiendi suutervisest, vajaduse korral konsulteerime ja suuname vajaliku spetsialisti juurde. Anname kaasa juhised, kuidas tagada hea suutervis.

Meie kliiniku eesmärgiks ei ole ainult kvaliteetsed hambaravi teenused, vaid ka parodontoloogia valdkonna järjepidev edendamine ja arendamine. Selleks, et kohalik hambaravi kompetents oleks alati maksimaalselt heal tasemel soovime me tuua Eestisse kõige värskemaid valdkonnapõhiseid teadmiseid ning oskuseid. Et seda saavutada viime me regulaarselt läbi põhjalikke koolitusi, kus esinevad maailmatasemel tippspetsialistid. Loe sellest, kuidas me parodontoloogia valdkonda arendame täpsemalt meie blogist.

Pakume efektiivset ja mitmekülgset igemete ja hammaste ravi.