fbpx

Igemekirurgia

Periodent teostab kõiki peamisi igemekirurgia protseduure. Pakume kirurgilist abi ja sellele järgnevat tuge vastavalt patsiendi isiklikule raviplaanile.

Igemekirurgia on igemeravi järgmine aste. See on näidustatud juhul, kui igemeprobleemid on arenenud järgmisesse staadiumisse, kus ei piisa enam puhastusest ja esmasest ravist.

Kirurgiline sekkumine on vajalik juhtudel, mil on oht kaotada hammas või kui infektsioonist tekkinud kahjustusi tavaraviga parandada ei saa.

igemekirurgia

Kuidas toimub igemekirurgia Periodentis?

Kirurgilise abi alla kuuluvad erinevad regeneratiivsed toimingud ja kahjukollete eemaldamised. Periodent pakub selles valdkonnas järgmisi protseduure:

  • pehmete kudede siirdamine
  • igemetaskute opereerimine
  • luutaskute opereerimine
  • hambakrooni kirurgiline pikendamine
  • igemete plastika

Igemeid opereeritakse üldjuhul pärast pikemat konsultatsiooni ja mittekirurgilist ravi.

 

Operatsioonijärgne tugi

Periodent on pärast igeme kirurgilisi protseduure patsiendile igati toeks. Iga patsient saab täpsed instruktsioonid vajalikest ravimitest (antibiootikumid, valuvaigistid) ja hügieenist (ühe suupoolega söömine, pehmete toitude söömine, igeme hoidmine puudutustest, jm.)

Anname juhiseid operatsioonijärgsete komplikatsioonide jaoks (õmbluste lahtitulek, tugev valu, paistetus, hematoomid, värvimuutused). Vajaduse korral konsulteerime telefoni teel või kutsume patsiendi erakorralisele vastuvõtule.

Pakume igemetele professionaalset kirurgilist abi.